Активні парки - локації здорової України

Дата: 21.12.2021 14:37

Активні парки - локації здорової України

В рамках реалізації проєкту Президента України «Активні парки - локації здорової України» 20 грудня у м.Березне по вул. Київська міським головою Русланом Пилипчуком за участі молоді відбулося відкриття оновленого спортивного майданчика.

Це не просто майданчик для занять фізичною культурою. Тут знаходяться відповідні спортивні елементи, біля яких розміщені QR-коди з доступом до онлайн тренувань від відомих чемпіонів та українських зірок.

Просто навівши камеру телефона на цей код можна отримати корисні поради від відомих співвітчизників, кумирів українців та слідувати їхньому прикладу.

Тренування поділені на три  рівні: від простого до складного.

Таким чином, є можливість вдосконалювати свої напрацювання та ставати з кожним разом усе сильніше.

Наш активний спортивний майданчик розміщений у людному та доступному місці і щиро сподіваємося, що він буде приносити задоволення від рухової активності березнівчанам різних вікових категорій.