Дата: 28.12.2021 15:15

Урочисте вручення посвідчень та нагрудних знаків до почесного звання України «Мати-героїня» відбулося сьогодні у приміщенні Березнівської міської ради.

За дорученням голови Рівненської обласної державної адміністрації нагороди вручив міський голова Руслан Пилипчук.

Відповідно до Указу Президента України від 07 травня 2021 року № 188/2021 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» 6 багатодітним матерям Березнівської міської територіальної громади:

• ГАРБАР Марії Василівні - матері десяти дітей, с. Зірне;
  • ГУРИН Наталії Савеліївні - матері одинадцяти дітей, с. Вільхівка;
  • ЛАЗУТЧИК Наталії Іванівні -  матері п'яти дітей, с. Друхів;
  • СУХАН Оксані Василівні - матері восьми дітей, с. Вітковичі;
  • ТИХОНЧУК Оксані Євстафіївні - матері десяти дітей, с. Лінчин;
  • ФЕДАС Валентині Миколаївні - матері п'яти дітей, с. Богуші

Міський голова Руслан Пилипчук привітав присутніх з присвоєнням почесного звання та з прийдешніми новорічними і різдвяними святами, подякував за гідне виховання своїх дітей, побажав міцного здоров’я, довгих років життя та сімейного благополуччя.