Відкриття реконструйованого приймального відділення КНП "Березнівська центральна  міська лікарня"

Дата: 04.01.2022 08:40

Напередодні Нового року  31 грудня 2021 року відбулося урочисте відкриття реконструйованого приймального відділення КНП "Березнівська центральна  міська лікарня" за участі голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля, народного депутата України  Сергія Литвиненка, заступниці голови Рівненської обласної державної адміністрації Людмили Шатковської, міського голови Руслана Пилипчука, депутата Рівненської обласної ради Андрія Усача.

Відділеня, площею понад 700 м2реконструювали в рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" за рахунок коштів державного, Березнівського районного та міського бюджетів. Зокрема, в 2020 році Березнівською районною радою було виділено 1,2 мільйона гривень,  в 2021 році Березнівською міською радою - 4,3 мільйона гривень, 7,0 мільйонів гривень - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Відділення має окремий заїзд для машин швидкої допомоги, інфекційний бокс, кабінети цифрової рентгенографії, томографії, ультразвукової діагностики, мала операційна, травматологічна та гінекологічна оглядові, ЛОР- та офтальмологічний кабінети.

В рамках реалізації даного проекту Березнівська центральна міська лікарня отримала нове обладнання, закуплене за кошти держбюджету на загальну суму 25 мільйона гривень. Зокрема, кабінети реконструйованого приймального відділення оснащені сучасним 32-х зрізовим комп’ютерним томографом, цифровим рентген-апаратом та УЗД.

Міський голова Руслан Пилипчук зазначив, що вкрай важливо є те, що відбулося не лише оновлення палат, а й отримання найнеобхіднішої сучасної медичної апаратури. Реалізація цього проекту – це велика перемога всієї Березнівської міської територіальної громади, яка в  першу чергу, направлена  на невідкладну допомогу нашим мешканцям  та збереження їх життя, адже життя – це найвища цінність.