Дата: 03.02.2022 16:26

01 лютого 2022 року відбулось перше пленарне засідання шостої сесії Березнівської міської ради, на якому депутатами розглядались 45 проєктів рішень запропонованих на початок роботи пленарного засідання. В ході роботи пленарного засідання заслухано та затверджено рішення «Про звіт Березнівського міського голови Рівненського району Рівненської області Руслана ПИЛИПЧУКА про свою роботу, діяльність виконавчих органів міської ради, здійснення державної регуляторної політики за 2021 рік», розглянуто та затверджено рішення «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2021 рік», заслухано та затверджено звіти постійних комісій міської ради, заслухано та затверджено звіти старост старостинських округів громади. Також розглянуто та затверджено звернення депутатів міської ради «Про звернення Березнівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо розробки проєкту Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з метою фінансового забезпечення виконання Закону України «Про основи національного спротиву».