ДЕПУТАТАМ  БЕРЕЗНІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Дата: 09.02.2022 12:06

ДЕПУТАТАМ  БЕРЕЗНІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

22 лютого 2022 року о 10.00 год у залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне) відбудеться перше пленарне засідання сьомої сесії Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання.

На  розгляд ради виносяться такі  питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади  на 2022 рік.

2. Про передачу функцій замовника з виготовлення проєктної документації та функцій замовника будівництва.

3. Про передачу транспортного засобу.

4. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо негайного прийняття Верховною Радою України законопроєктів № 5866 та № 5866-1.

5. Про звернення Березнівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення спроб ревізії діючої пропорційної системи виборів за відкритими партійними списками, та повернення до дискредитованої мажоритарної системи.

Одночасно повідомляємо про дату та час засідань постійних комісій міської ради, що проходитимуть в  малому залі засідань Березнівської  міської ради

(вул. Київська, буд. 6, м. Березне):

21.02.2022 о 09:00 год – комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

21.02.2022 о 10:00 год – комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

21.02.2022 о 11:00 год – комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

21.02.2022 о 12:00 год - комісія з гуманітарних питань

21.02.2022 о 14:00 год – комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Міський голова                                                                                            Руслан   ПИЛИПЧУК