Відбулася зустріч з представниками окремих громадських організацій

Дата: 10.02.2022 16:30

Відбулася зустріч з представниками окремих громадських організацій

10 лютого 2022 року у приміщенні Березнівської міської ради відбулася зустріч Березнівського міського голови з представниками місцевих громадських організацій Української спілки ветеранів Афганістану та "Союз-Чорнобильців".

В ході спілкування, спільно з керівниками закладів охорони здоров'я, окремих відділів та управлінь міської ради обговорено ряд питань, які турбують представників вищезазначених громадських організацій.

Зокрема піднято питання медичного обслуговування, оздоровлення, фінансування з місцевого бюджету пільгового зубопротезування, пільг на житлово-комунальні послуги та виділення земельних ділянок.

За результатами зустрічі присутніх поінформовано про стан вирішення зазначених питань, з окремих проблем дано роз'яснення.