Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших державах

Дата: 15.02.2022 08:04

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових

конфліктах в інших державах!

15 лютого ми щорічно вшановуємо мужність наших співвітчизників, які, будучи вірними військовій присязі, брали участь у локальних війнах і збройних конфліктах, що точилися на території багатьох іноземних держав. Найбільш численно, а це майже 160 тисяч осіб, були представлені вихідці з України на полях афганської війни.

Саме цього дня відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан.

Цей день був великою радістю для воїнів-афганців та їх родин, але він став і символом пам’яті  за загиблими далеко від Батьківщини українцями. Ми схиляємо голови перед живими і полеглими, перед їх мужністю та самовідданістю.

Ви стійко пройшли через всі випробування неоголошеної війни, залишившись вірними ідеалам бойового братерства. Ви – приклад для сучасних захисників, які боронять цілісність України.

Від щирого серця бажаю вам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Міський голова                                                                Руслан ПИЛИПЧУК