День єднання на Березнівщині

Дата: 16.02.2022 11:12

З метою зміцнення стійкості українського суспільства в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський своїм Указом від 14 лютого 2022 року «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

Згідно з документом, 16 лютого у місті Березне на площі Незалежності урочисто Березнівським міськом головою Русланом Пилипчуком та заступником начальника першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасником АТО/ООС, майором Андрієм Пилипакою піднято Державний Прапор України. Громадськість міста, представники трудових колективів, присутні на майдані, виконали Державний Гімн України. Також на будинках і спорудах  населених пунктів Березнівської міської територіальної громади піднято синьо-жовті прапори, у закладах освіти проведено відповідні флешмоби та акції на підтримку Дня єднання.

Щиро дякуємо всім, хто сьогодні  долучився до Дня єднання і пам’ятаймо: єдність українського народу – це основа наших успіхів. Зберегти її незалежність і цілісність - наш обов’язок перед майбутніми поколіннями.