До уваги одержувачів житлової субсидії!

Дата: 18.02.2022 11:01

За інформацією управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» розрахунок субсидій для домогосподарств у регіонах з червоним рівнем епідемічної небезпеки проводиться з урахуванням збільшених на 50 % соціальних нормативів. Кількість днів карантину не має значення, сума нараховується за цілий місяць.

Рівненщина увійшла в «червону» зону карантину 27 січня 2022 року.

Оскільки, суми субсидій розраховують щомісяця до 25 числа, а «червоний» рівень епідемічної небезпеки в Рівненській області був введений 27 січня, нарахування за січень 2022 року здійснено без врахування норм Постанови № 247. Тому перерахунок субсидій буде проведено у лютому.