ДЕПУТАТАМ  БЕРЕЗНІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Дата: 06.03.2022 17:16

ДЕПУТАТАМ  БЕРЕЗНІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

07 березня 2022 року о 12:00 год у залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне) відбудеться друге позачергове пленарне засідання сьомої сесії Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання.

На  розгляд ради виносяться питання:

1. Про звернення Березнівської міської ради до Президента США Джо БАЙДЕНА, Президента Франції Еммануеля МАКРОНА, Канцлера Німеччини Олафа ШОЛЬЦА, Прем’єр–міністра Великобританії Бориса ДЖОНСОНА, Генерального Секретаря НАТО Єнса СТОЛТЕНБЕРГА, Урядів та парламентів країн – членів НАТО, Послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО щодо закриття неба над Україною.

Міський голова                                                                      Руслан ПИЛИПЧУК