Робочий візит начальника Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля в Березнівську громаду

Дата: 21.03.2022 09:47

20 березня 2022 року начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль відвідав у м. Березне швейне підприємство, яке з початком війни не зупинило свою роботу.

Сьогодні тут замість пальт і піджаків виготовляють амуніцію для військових.

"У м.Березне швейне підприємство з французьким капіталом частково перекваліфікувалося. З початку війни вони уже передали на потреби оборони 55 розгрузок, ще 66 - на виході. Приємно, що фабрика не лише зберегла всі робочі місця, а й готові взяти нових працівників на допомогу. Особливо переселенців. Гуртуючись, ми завжди зможемо більше!", - прокоментував Віталій Коваль.

Для виробів французи безкоштовно дають свою тканину і лекала. А працівники шиють розгрузки у вільний час.

Крім того, залишки тканини використовують для плетіння сіток, пледів, балаклав. З тканин жовто-блакитних кольорів виготовляють прапори.

Також Віталій Коваль відвідав в м. Березне гуртожитки де проживають переселенці та провів нараду з причетними особами.