Перелік нотаріусів, які працюють

Дата: 23.03.2022 08:49

Перелік нотаріусів, які працюють, можна переглянути за посиланням: https://npu.ua/news/notary/.

Для вчинення нотаріальної дії особа, яка звертається до нотаріуса, повинна мати при собі документ, який посвідчує особу.

Нагадуємо, з метою вчинення нотаріальних дій у регіонах, де у зв'язку з веденням активних бойових дій обмежена можливість обміну документа, що посвідчує особу, або вклеювання фотокартки до паспорта по досягненню 25- і 45- річного віку, дозволено пред’являти документ, строк дії якого закінчився, паспорт, до якого своєчасно не вклеєна фотокартка.

На період воєнного стану при посвідченні довіреностей, заповітів, засвідченні справжності підписів на документах здійснюється на білих аркушах паперу з нанесеними на них за допомогою комп’ютерної техніки реквізитами нотаріуса.