Дорогі земляки!

Дата: 26.03.2022 16:47

Дорогі земляки!

У неділю, 27 березня, відбудеться церемонія військового поховального ритуалу загиблих захисників України Максима Ярмолки з Березного та Тараса Свиридюка з Лінчина.

Прощання з Максимом Ярмолкою розпочнеться об 11 год. у батьківському будинку за адресою: провулок Корецький, 13, м.Березне. Потому процесія рухатиметься по вулиці Корецька до Свято-Миколаївського храму, де відбудеться заупокійна служба за загиблим захисником. Поховання проходитиме на кладовищі в урочищі "Лукавець".

Прощання з Тарасом Свиридюком розпочнеться о 13 год. у батьківському будинку за адресою: вулиця Незалежності, 84, с.Лінчин. Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Введенському храмі села Лінчин. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті загиблих Героїв, які поклали своє молоде життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.