Привітання міського голови з Христовим Воскресінням

Дата: 23.04.2022 09:03

Шановні жителі Березнівської міської територіальної громади!

Вітаю вас із найбільшим християнським святом – Воскресінням Христовим!

Великдень – це свято любові та відродження, символ нашого спасіння. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного.

Слово "Великдень" прийшло до нас із грецької мови й означає "переходження", "звільнення". У цей день ми торжествуємо позбавлення через Христа Спасителя всього людства від рабства диявола і дарування нам життя і вічного блаженства. Як хресною Христовою смертю здійснено наше спокутування, так Його Воскресінням дароване нам вічне життя.

Великдень завжди для нас, українців, мав особливе, сакральне значення. Цей день знаменує перемогу життя над смертю, любові – над ненавистю, світла – над темрявою.

Сьогодні як ніколи ці слова набувають особливого значення, адже українці ціною власних життів виборють право жити на своїй власній землі у мирі та любові.

Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії й любові, вірою в перемогу добра над злом, дарує добро, радість і душевний спокій.

У цей непростий для нашої країни час зичу вам та вашим родинам благополуччя, мирного українського неба та впевненості у завтрашньому дні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Міський голова                                                 Руслан ПИЛИПЧУК