Привітання міського голови з Днем матері

Дата: 07.05.2022 23:24

Дорогі жінки, любі наші мами!

Прийміть найщиріші вітання з Днем матері!

У житті кожного з нас важливу роль відіграє  найрідніша у світі людина – мати. Мама – найдорожча людина, та, хто заколисує і пестить, піклується і береже.

Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок.

Особливо тривожні часи сьогодні для мам, чиї сини та дочки обороняють нашу Україну.

Від усього серця бажаю вам  міцного здоров’я, миру, родинної злагоди, душевного спокою та любові.

Нехай завжди процвітають ваші родини, світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші терпіння та любов, а рідні люди дарують лише радісні хвилини!

Міський голова                                                                               Руслан ПИЛИПЧУК