Дата: 19.05.2022 16:19

Сьогодні, 19 травня, Березнівська міська територіальна громада у скорботі зустрічає захисника України Павла Зінкевича з села Лінчин, 1995 року народження, який загинув у Донецькій області.

Прибуття кортежу з тілом загиблого захисника очікується в Березному орієнтовно о 17:00. Проїзд буде по вулицях Андріївська, М.Буховича до мосту через річку Случ.

Прохання до жителів сіл Антонівка, Кам'янка, міста Березне, сіл Михалин та Лінчин вийти на вулиці та зустріти загиблого Героя.

Церемонія військового поховального ритуалу захисника України Павла Зінкевича відбудеться у п'ятницю, 20 травня.

Прощання з покійним розпочнеться о 12 год. у батьківському будинку за адресою: вулиця Незалежності, 28, с.Лінчин.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Введенському храмі села Лінчин. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.

Разом із рідними та близькими в скорботі схиляємо голови.

Нехай Павлу земля буде пухом, а пам'ять про Героя вічно зберігатиметься у наших серцях.