A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Завершився І етап підтвердження участі в національному мультипредметному тесті (НМТ)

Дата: 10.06.2022 15:03
Кількість переглядів: 185

 

 

Понад 500 потенційних учасників національного мультипредметного тесту Березнівської міської ради підтвердили своє бажання пройти тестування. У 2022 році для випускників шкіл та абітурієнтів скасовано державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), а натомість буде проведено національний мультипредметний тест (НМТ). Такі зміни внесено на один рік через російське вторгнення.

Загалом підтвердження участі у НМТ відбуватиметься у  два етапи. Перший етап підтвердження тривав з  20 травня до 7 червня.  Значна частина потенційних учасників заповнили спеціальну форму, розміщену на особистій  інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ.

Другий етап підтвердження участі в НМТ триватиме з 21 червня до 7 липня 2022 року.  Учасникам потрібно буде остаточно визначатись із вибором міста/країни і за потреби можна буде змінити населений пункт на той із запропонованих, де зручніше буде пройти тестування.

Після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити зі своєї інформаційної сторінки, із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ.

Випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не підтвердили своєї участі у НМТ, не зможуть взяти участі в основній сесії тестування, але ж вони  зможуть скласти тест  під час додаткової сесії. Алгоритм дій такий: з 08 до 18 липня учасники зможуть підтвердити участь у НМТ, а з 01 до 10 серпня - надати інформацію про те, де їм найзручніше проходити тестування.

Віримо, що всі учасники, які виявили бажання пройти НМТ, зможуть взяти участь у основній, додатковій чи спеціальній сесіях тестування.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора