A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

17 червня 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради

Дата: 20.06.2022 08:38
Кількість переглядів: 149

 

 Одним з питань що розглядалися на засіданні було внесення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади (далі – міський бюджет). Зокрема за рахунок скорочення видатків на оплату праці працівників на загальну суму 6 720,2 тис. грн, а це 7% річного фонду оплати праці працівників апарату міської ради та її структурних підрозділів, 6% фонду оплати праці закладів дошкільної освіти, 3%- фонду оплати праці закладів загальної середньої освіти та 2% фонду оплати праці працівників закладів культури, передбачено кошти на оплату:

- енергоносіїв та придбання твердого палива на опалювальний період 2022 – 2023 років для установ та закладів бюджетної сфери, комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я – 5 278,3 тис. грн;

- електроенергії по зовнішньому (вуличному) освітленю – 450,0 тис. грн;

- послуг з благоустрою населених пунктів (оплата праці прибиральників КП «Березнекомунсервіс») – 754,6 тис. грн;

- послуг з поточного ремонту доріг – 237,3 тис. грн.

Крім того, за рахунок зменшення резервного фонду на суму 346,0 тис. грн передбачено кошти на приведення у готовність  до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту для розміщення вихованців та учнів закладів освіти – 346,0 тис. грн та  за рахунок зменшення на 49,0 тис. грн капітальних видатків передбачених для КНП «Березнівська центральна міська лікарня» на придбання станції цілодобового моніторингу передбачено кошти на проведення поточного ремонту захисного укриття міської лікарні.

бюджет, Финансы, финансовый план

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора