Дата: 23.06.2022 15:36

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії міської ради з гуманітарних питань першого пленарного засідання дев’ятої сесії Березнівської міської ради, на якому депутатами розглянуто питання про звіти директорів комунальних підприємств про роботу та результати діяльності за 2021 рік, про звіт начальника відділення поліції № 4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Березнівської міської територіальної громади за 2021 рік, про внесення змін у рішення Березнівської міської ради від 24.12.2020 № 51 «Про утворення виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».