23 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 24.06.2022 09:10

23 червня 2022 року на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини  при виконавчому комітеті Березнівської міської ради детально розглянуто та вивчено кожне питання, що безпосередньо стосується захисту прав та інтересів дітей жителів Березнівської громади, зокрема:

- визначення способу участі батька у вихованні дитини та спілкування з нею;

- надання дозволу матері на відмову від прийняття спадщини за законом від імені малолітньої дитини та надання дозволу неповнолітній дитині  на відмову від прийняття спадщини за законом на користь матері;

- призначення   опікуна над майном підопічної дитини-сироти.

За результатами роботи комісії відповідні рекомендації будуть подані на розгляд виконкому міської ради.