Сьогодні у залі засідань Березнівської міської ради пройшло засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Дата: 24.06.2022 14:46

Сьогодні, 24 червня 2022 року у залі засідань Березнівської міської ради пройшло засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва. На засіданні постійної комісії розглянуто 23 проєктів рішень, які виносяться на перше пленарне засідання дев’ятої сесії міської ради.

Постійна комісія розглянула питання обліку майна комунальної власності, перейменування вулиць та провулків територіальної громади, внесення змін у виконавчий комітет міської ради.

Також комісія заслухала звіти директорів комунальних підприємств про роботу та результати діяльності за 2021 рік та звіт начальника відділення поліції № 4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Березнівської міської територіальної громади за 2021 рік.