A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Триває ІІ етап підтвердження участі в НМТ

Дата: 29.06.2022 09:04
Кількість переглядів: 123

 

 

 

До 07 липня триває ІІ етап підтвердження участі в національному мультипредметному тесті. На ІІ етапі учасник основної сесії національного мультипредметного тесту має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту і за потреби зможе змінити населений пункт на той із запропонованих, де зручніше буде пройти тестування під час основної сесії - в Україні чи за кордоном.

Спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили понад 500 учасників Березнівської міської ради.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в національному мультипредметному тесті з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним національного мультипредметного тесту. 

Абітурієнтів, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у національному мультипредметному тесті і хотіли б пройти тестування в додаткову сесію, просимо пропустити другий етап вибору місця проходження національного мультипредметного тесту під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії протягом із 8-18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають пройти тестування.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора