A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.06.2022 15:26
Кількість переглядів: 220

 

 

 

                                                 

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 16 питань, зокрема:

1. Про здійснення заходів із соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

2. Про стан проведеної роботи у сфері культури та мистецтва закладами та установами, засновником яких є Березнівська міська рада Рівненського району Рівненської області, за період з 01.01.2022 по 01.06.2022.

3. Про уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

4. Про утворення комісії з питань передачі об’єктів з державної у комунальну власність Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

5. Про надання дозволів на проведення дитячих літніх таборів у населених пунктах Березнівської міської ради.

6. Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської.

7. Про розгляд заяви Катерини СТРІЛЕЦЬ.

8. Про утворення добровільних формувань цивільного захисту Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

9. Про встановлення тимчасової заборони на продаж салютів, феєрверків, інших піротехнічних засобів на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

10. Про присвоєння поштових адрес.

11. Про об’єднання квартир № 2 та № 3 по вулиці Будівельників, 62 у місті Березне та присвоєння поштової адреси.

12. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 25.02.2022 № 63 «Про присвоєння поштових адрес».

13. Про встановлення опіки над майном Діани ШНАЙДЕР.

14. Про надання дозволу Тетяні ОСТРОВЕРХІЙ та Іванні ОСТРОВЕРХІЙ на вчинення правочину.

15. Про визначення способу участі у вихованні дитини Богдана ДАНИЛЬЧУКА та спілкуванні з нею.

16. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Березневодоканал» Березнівської міської ради Рівненського району рівненської області на 2023 рік.

Усього з початку 2022 року відбулося 22 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на яких розглянуто 165 питань.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора