Вітання міського голови з Днем бухгалтера

Дата: 16.07.2022 07:00

Шановні бухгалтери !

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації. Вірю, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення місцевого бюджету. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки громади та держави загалом.

Тож, у день професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, професійних успіхів.

Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

Міський голова                                      Руслан ПИЛИПЧУК