Невідомі особи зламали лавки у парковій зоні міста Березне

Дата: 29.07.2022 11:25

Невідомі особи потрощили об'єкти благоустрою в парковій зоні біля краєзнавчого музею  міста Березне.

Такі випадки вандалізму неодноразово фіксують на території Березнівської міської територіальної громади.  Варто нагадати, що таке  хуліганство карається законом.

Працівники комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради  полагодили пошкоджені лавки, затративши бюджетні кошти, які можна було б скерувати на більш ефективні напрямки щодо благоустрою.

Закликаємо жителів та гостей громади дбайливо ставитися до громадського  майна і не бути байдужим ставши свідком нанесення шкоди.

Якщо ви помітили порушників, просимо вас повідомляти правоохоронні органи за номером 102 або диспетчера комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради за номером: 068 72 92 088