Проведено грейдерування доріг у старостинському окрузі №9 (с. Балашівка)

Дата: 19.08.2022 11:36

З метою утримання у належному стані біло-щебеневих доріг Березнівської міської територіальної громади проводяться роботи з виправлення їх профілю грейдером.

Протягом липня-серпня поточного року у старостинському окрузі №9 (с. Балашівка) за позабюджетні кошти проведено грейдерування з підсипкою гравійно-щебеневої суміші (52 тонни) на відрізку автодороги Балашівка-Михалин-Лінчин та 5 кілометрів комунальних доріг в селі Балашівка.

У результаті дороги вирівняні і значно покращено їх стан.

Допомогу на проведення даних робіт в рамках соціального партнерства надало державне підприємство «Березнівське лісове господарство» та ТОВ «Балашівський граніт».

Березнівська міська рада, жителі сіл Балашівка, Михалин та Лінчин висловлюють щиру подяку за надану допому та сподіваються на подальшу підтримку добрих партнерських стосунків.