Вітання міського голови з Днем захисників і захисниць України
Шановні жителі нашої громади!
Щиро вітаю вас з нагоди державних свят - Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва. Символічно, що їх відзначають у величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.
У цей день, 14 жовтня, ми вшановуємо нескорених воїнів України минулого та сьогодення.
Для українського народу козацтво завжди було зразком військової доблесті, лицарської відваги нації, яка виборює своє право на свободу й незалежність. У неспокійні часи іноземних вторгнень ці мужні воїни виступали на захист своєї неньки-України, її народу.
І сьогодні наші захисники та захисниці мужньо боронять українську землю від новітніх московських агресорів, що зазіхнули на територіальну цілісність України, на мирне життя українського народу. Тому особливі слова вдячності всім жителям громади, які нині боронять нашу країну.
Нехай Божа Матір своїм покровом вбереже від ворожих куль та ракет наших захисників та захисниць. З нагоди свят бажаю усім нам мудрості та твердості духу, якнайшвидшої перемоги над агресором.
Вічна слава та світла пам'ять захисникам, які віддали своє життя за нашу незалежність.
Березнівський міський голова Руслан ПИЛИПЧУК