Прибуття військового кортежу у село Прислуч

Дата: 07.11.2022 15:39

Фото без опису

Сьогодні, 07 листопада, зі скорботою Березнівщина зустрічає нашого Захисника, лейтенанта Віталія Дударчука з села Прислуч, 1990 року народження.

Віталій загинув 04 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини у Донецькій області.

Орієнтовний час прибуття військового кортежу у м.Березне в період комендантської години (приблизно 02.00 - 03.00 год.).

Церемонія військового поховання відбудеться 08 листопада. Прощання з покійним розпочнеться о 14.00 год. у будинку за адресою: вулиця Івана Франка, 16, село Прислуч.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Різдво-Богородичній церкві села Прислуч. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.

Фото без опису