Провели захисника у останній земний шлях

Дата: 19.12.2022 09:56

У неділю 18 грудня Березнівщина зі сльозами на очах зустрічала захисника України Івана Семеновича з міста Березне.

Невблаганна війна обірвала життя розвідника-кулеметника під час бойових дій у Донецькій області. А попереду було ціле життя…

У свої 38 років, Іван разом з дружиною збудували свій будинок, виховували сина. Важко пояснити дитині-першокласнику чому його татко не пограється з ним у сніжки та не покатає на санчатах… Та, напевно, для сина батько назавжди залишиться справжнім супергероєм, який віддав своє життя заради щасливого  життя інших українців.

Попри морозний день багато рідних, друзів, побратимів, просто березнівчан зустрічали прибуття військового кортежу. На міській площі Незалежності поруч з домовиною лунали останні слова для захисника та його родини. Жалобну процесію, яка рухалася містом в супроводі військових, з надзвичайною повагою та скорботою зустрічали містяни.

У Свято-Миколаївському храмі міста Березне відбулася заупокійна служба за українським воїном. Під виконання Державного Гімну України та військовий салют завершився земний шлях Івана Семеновича, якого поховали на Алеї Слави поруч з загиблими захисниками України.

Нехай Івану земля буде пухом, а пам'ять про захисника України вічно зберігатиметься у наших серцях.