Привітання міського голови з Новим роком

Дата: 31.12.2022 17:15

Шановні жителі Березнівської громади!
    Щиро вітаю вас з Новим 2023 роком!

Рік, що минає був непростим для  нашої країни. Він приніс  нам війну з російським агресором і  багато чому навчив.  Ми стали іншими – справжніми громадянами, готовими брати на себе відповідальність за свою землю, боронити її і допомагати нужденним.

Я дякую усім жителям громади за віру у свою країну, за її підтримку і самовіддану роботу на нашу перемогу.

Нехай Всевишній в  2023  році посилає   вам  своє заступництво і благословення, мудрість і  злагоду,  щедро обдарує міцним здоров’ям і благополуччям,  наповнить кожен дім добробутом і радістю.

Хай   рік прийдешній   буде  мирним, спокійним  та  успішним  для всіх  нас  і для  нашої   країни.

Міський голова                                                                                                                           Руслан ПИЛИПЧУК