ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.01.2023 10:27

11 січня 2023 року відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 14 питань, зокрема:

1. Про звернення громадян, що надійшли до Березнівської міської ради протягом 2022 року.

2. Про схвалення звіту про використання коштів з резервного фонду міського бюджету Березнівської міської територіальної громади за 2022 рік.

3. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води товариству з додатковою відповідальністю «Березне райсількомунгосп».

4. Про види безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, які вчинили адміністративне правопорушення.

5. Про надання дозволів на видалення зелених насаджень.

6. Про надання дозволів на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земляних робіт.

7. Про надання дозволу на проведення благоустрою території по вулиці Київська у місті Березне.

8. Про визначення обсягів та джерел компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, за грудень 2022 року.

9. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

10. Про присвоєння поштової адреси.

11. Про надання Роману ГРУШЕВСЬКОМУ та Софії КОНДРАТЮК статусу дітей-сиріт.

12. Про надання Костянтину ДОВЖЕНКУ та Давиду ДОВЖЕНКУ статусу дітей-сиріт.

13. Про надання дозволу Юлії МЕЛЬНИК та Катерині КРАВЧУК на вчинення правочину.

14. Про надання дозволу Людмилі ЧМУТ, неповнолітнім Юлії ЧМУТ та Сергію ЧМУТУ на вчинення правочину.