Прибуття військового кортежу з загиблим Миколою Солончуком

Дата: 20.01.2023 14:03

Сьогодні, 20 січня 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічає нашого захисника Миколу Солончука, 1982 року народження, з села Бистричі.

Автокортеж з тілом загиблого захисника очікується у Березному орієнтовно о 15.00 год. та рухатиметься вулицями Андріївська, Корецька. З міста кортеж продовжить рух населеними пунктами в напрямку села Бистричі.

Військове поховання відбудеться у суботу 21 січня.

Прощання з Миколою розпочнеться о 12.00 год. у батьківському будинку по вул. Надслучанська, 156 села Бистричі.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Миколаївській церкві села Бистричі. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.