ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.01.2023 10:23

26 січня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 19 питань, зокрема:

1. Про виконання міського бюджету Березнівської міської територіальної громади за 2022 рік.

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

4. Про схвалення Програми національно-патріотичного виховання на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2025 роки.

5. Про утворення комісії з розгляду питань встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

6. Про стан забезпечення генераторами електричної енергії суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

7. Про надання дозволу на продовження терміну дії ордерів на видалення зелених насаджень.

8. Про затвердження лімітів споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік.

9. Про розгляд заяви Миколи ПОТЕЙЧУКА.

10. Про затвердження мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

11. Про затвердження протоколу засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб з числа учасників бойових дій на території інших держав, а також членів їх сімей, деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, деяких категорій внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

12. Про погодження Положення про облікову політику у комунальному підприємстві «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

13.Про погодження Положення про облікову політику у комунальному підприємстві «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області

14. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

15. Про присвоєння поштових адрес.

16. Про призначення піклувальника над дітьми-сиротами Костянтином ДОВЖЕНКОМ та Давидом ДОВЖЕНКОМ.

17. Про надання Павлу МАРКОВЦЮ статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

18. Про призначення опікуна/піклувальника над дітьми-сиротами Романом ГРУШЕВСЬКИМ та Софією КОНДРАТЮК.

19. Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на лютий 2023 року.

Усього з початку 2023 року проведено 2 засідання виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 33 питання.