A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

І знову зовсім молоде життя згоріло в горнилі війни

Дата: 01.02.2023 15:22
Кількість переглядів: 149

 

 

Сьогодні у селі Бистричі Березнівської територіальної громади відбулося прощання із 20-річним військовослужбовцем Національної гвардії України Денисом Доценком.

Під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області Денис Доценко отримав важке поранення. Лікарі у Запорізькій міській лікарні боролися за життя Дениса, проте травми виявилися несумісними з життям. Серце захисника зупинилось 23 січня.

Вчора, 31 січня, зустрічали похоронний кортеж в населених пунктах громади із синьо-жовтими прапорами у руках, «живими коридорами», схиливши в пошані й скорботі голови та преклонивши коліна.

У рідному селі молодого воїна провели до місця вічного спочинку рідні, друзі, односельчани, жителі навколишніх населених пунктів. Люди несли квіти та нестримували сліз.

Похоронна процесія молодої людини, яка віддала життя за Україну, в жалобі, під траурні мелодії духового оркестру та почесної варти Національної гвардії України тягнулася від батьківської оселі сільськими вулицями до Свято-Миколаївського храму села Бистричі. Квітами був вкритий його останній шлях.

У місцевому храмі одинадцять священнослужителів помолилися за упокій душі воїна-захисника.

Поховали Дениса Доценка з усіма військовими почестями на місцевому цвинтарі.

Як несправедливо рано обривається життя молодих людей через цю війну! Якою страшною ціною виборюється наша свобода!

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани від втрати єдиного сина мами Олени Федорівни, батька Андрія Васильовича та п’ятьох сестер захисника.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям загиблого.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора