A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує

Дата: 07.02.2023 14:44
Кількість переглядів: 64

Внесок платників податків Рівненщини у перемогу України –  понад 1,2 мільярда гривень

У січні 2023 року надходження податків до зведеного бюджету за платежами, що контролюються ГУ ДПС у Рівненській області, склали 1  млрд 239 млн гривень. Про це повідомив керівник податкової служби області Владислав Грабовий.

Із зазначеної суми до державного бюджету надійшло 465  млн грн, до місцевих бюджетів –774 млн гривень.

Надходження до зведеного бюджету  країни зросли порівняно з відповідним періодом  2022 року на 225 млн грн (+22  відс.).

Владислав Грабовий зазначив, що переважна більшість платників податків Рівненщини відповідально відноситься до виконання своїх обов'язків перед державою та громадою, розуміючи, що саме зараз, як ніколи, за рахунок своєчасної сплати податкових зобов'язань відбувається не лише захист територіальної цілісності нашої країни, а й забезпечується її фінансова стабільність.

Податкова служба області дякує всім підприємцям, виробникам товарів та надавачам послуг за своєчасно сплачені податки.

 

 

Податковою амністією громадяни можуть скористатись до 01 березня 2023 року

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування, так звана податкова амністія, проводиться в Україні з 01 вересня 2021 року до 01 березня 2023 року і передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування в порядку, строки та в розмірах, встановлених Податковим кодексом  України (далі – ПКУ), а також виконання інших умов, визначених підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

Нагадуємо, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування - це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування дає право фізичним особам  цивілізовано легалізувати активи,  приховані від оподаткування під час їх набуття (отримання).

Скориставшись одноразовим декларуванням активів, особа отримує можливість повернути гроші чи інші активи в легальний обіг.

Подати одноразову (спеціальну) декларацію можуть, наприклад, ті, хто отримував зарплату в конверті чи працював без оформлення трудових відносин.

Детальніше про це – за посиланням: 

https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.

 

Граничні строки сплати податкових зобов'язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи

ГУ ДПС у Рівненській області повідомляє, що протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) – для фізичних осіб – підприємців та  фізичних осіб, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування); 

До 1 серпня року, що настає за звітним  – для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність. 

Якщо граничний строк сплати податкового зобов'язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов'язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 57.1 ст. 57 Кодексу).

Платник податку – фізична особа, який зобов'язаний подати податкову декларацію, визначає свої податкові зобов'язання, які сплачує за кодами бюджетної класифікації:

«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування». 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора