ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.04.2023 10:07

20 квітня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 9 питань, зокрема:

1. Про виконання міського бюджету Березнівської міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Управляюча компанія «Комфорт» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за 2022 рік.

3. Про надання дозволу на газифікацію індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд.

4. Про надання дозволу на проведення християнських інформаційно-просвітницьких заходів у місті Березне.

5. Про взяття на квартирний облік.

6. Про присвоєння поштових адрес.

7. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

8. Про надання дозволу Валентині ЗУБЧИК та неповнолітній Анастасії ЗУБЧИК на вчинення правочину.

9. Про визначення Володимиру РАДІО способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею.

Усього з початку 2023 року проведено 13 засідань виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 144 питання.