A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Привітання міського голови з Днем матері

Дата: 14.05.2023 04:00
Кількість переглядів: 50

 

 

Дорогі, любі наші матері!

Щороку в другу неділю травня ми відзначаємо День матері! Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя.

Материнство ‒ безцінний дар, вічне джерело людського буття, основа сім'ї та роду. Немає дорожчої і ріднішої людини, ніж мама, яка дала нам життя, навчила мудрості і благословила на добрі справи. Саме мудрі і добрі мамині уроки є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов ‒ надійним оберегом.

Сьогодні, у складні часи російської агресії проти України, материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога. Земний уклін усім матерям, чиї сини і доньки захищають нашу рідну землю. Самовідданість, героїзм і мужність ваших дітей ‒ це насамперед ваша заслуга.

У цей  день щиро дякую вам, дорогі наші матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну працю.

Нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Господнього благословіння вам і вашим родинам!

 

Міський голова                                                                                                Руслан ПИЛИПЧУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора