Знову на Березнівщині чорна звістка

Дата: 12.06.2023 15:50

Фото без опису

Під час бойових дій у Донецькій області 28 травня 2023 року загинув наш земляк, березнівчанин Дмитро Мацько, 1990 року народження.

Солдат розвідувального взводу розвідувальної роти окремої десантно-штурмової бригади захищав нас у лавах Збройних Сил України з грудня 2022 року.

Висловлюємо мамі нашого загиблого воїна Лесі Андріївні, доньці, рідним, друзям, усім, хто любив та поважав Дмитра Мацька, найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати.

Прибуття військового кортежу у місто Березне очікується у вівторок 13 червня. Про час прибуття буде повідомлено додатково.

Військове поховання відбудеться у середу 14 червня у м.Березне.

Прощання із загиблим захисником розпочнеться о 10:00 у сімейному будинку за адресою: провулок Моквинський, 4, м.Березне.

Заупокійна служба відбудеться у Свято-Миколаївській церкві міста Березне.

Процесія рухатиметься до міського майдану Незалежності для прощання з загиблим захисником. Потому рух колони до кладовища буде вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.

Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.

Нехай пам'ять про справжнього сина України Дмитра Мацька навіки залишиться у наших серцях.

Фото без опису