Привітання міського голови з Днем рятівника

Дата: 17.09.2023 04:00

Фото без опису

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашої громади.

Кожен ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Прийміть слова вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей.

Зичу міцного здоров’я, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Міський голова                                                                                                                       Руслан ПИЛИПЧУК