Березнівська громада долучилася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 15.09.2023 21:19

У 2023 році Україна традиційно приєднується до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета заходу – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Сьогодні, напередодні Всесвітнього дня прибирання працівниками Березнівської міської ради здійснено прибирання паркових зон по вулиці Київська у місті Березне.

Також до акції долучилися усі установи та заклади міської ради на території громади.

Тільки спільними зусиллями можна зробити наші населені пункти чистими та комфортними для проживання.