Робота з ВПО у Березнівській міській територіальній громаді

Дата: 09.02.2024 12:15

Оксана та Анастасія, тікаючи від війни у лютому 2024 року приїхали з Херсонщини на тимчасове місце проживання у Березнівську громаду. Дівчата звернулися за допомогою до Ради ВПО при Березнівській міській раді.

Завдяки партнерству та мережуванню в роботі Березнівської міської ради, Ради ВПО, органів соцзахисту та громадських організацій було напрацьовано алгоритм дій для м'якої інтеграції родини в громаду.

Для довідки: Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Березнівській міській раді утворена влітку 2023 року, як дорадчий орган Березнівської міської ради з метою захисту та адвокації прав й інтересів внутрішньо – переміщених осіб, які знайшли прихисток на теренах нашої громади.

Корисна інформація для ВПО в Березнівській міській територіальній громаді за посиланням: https://berezne-miskrada.gov.ua/informaciya-dlya-vpo-11-27-19-20-11-2023/