15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35 річниця виведення військ із Афганістану

Дата: 15.02.2024 09:05

Фото без опису

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

За підрахунками істориків, у війні в Афганістані загинули 4 тисячі українців, понад 8 тисяч отримали поранення, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72 вважаються зниклими безвісті.

У цей день схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув під час виконання бойових завдань на території інших держав та з вдячністю згадуємо тих, хто достойно виконав свій військовий обов’язок та зараз живе поряд з нами.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку і благополуччя, впевненості в завтрашньому дні та мирного неба.

Міський голова                                                                                                Руслан ПИЛИПЧУК