ДЕПУТАТАМ  БЕРЕЗНІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Дата: 05.07.2024 12:18

Фото без опису

09 липня 2024 року о 10.00 год. у залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне) відбудеться пленарне засідання тридцять восьмої позачергової сесії Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання.

На  розгляд ради виносяться такі  питання:

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

2. Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Одночасно повідомляємо про дату та час засідань постійних комісій міської ради, що проходитимуть у залі засідань Березнівської  міської ради  (вул. Київська, буд. 6, м. Березне):

09.07.2024 о 09:00 год. – комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

09.07.2024 о 09:30 – спільне засідання постійних комісій міської ради:

комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;

комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;

комісії з гуманітарних питань;

комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Секретар міської ради                                                               Анастасія ВЛАСЮК