A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Оголошення

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Із метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року Березнівська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації:

«Детальний план території в м. Березне, що обмежується вулицею Ціолковського, 3 та прилеглими до неї територіями для реконструкції квартири під об'єкти громадського призначення»

Мета розроблення: визначення планувальної організації і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови.

Підстава для розроблення: рішення  Березнівської міської ради від 12.03.2021 року № 136 «Про надання дозволу на розроблення проєкту детального плану території в м. Березне, що обмежується вулицею Ціолковського, 3 та прилеглими до неї територіями для реконструкції квартири під об'єкти громадського призначення».

Замовник: Березнівська міська рада. Розробник: ФОП Семенюк Р.В.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у Відділі з питань цивільного захисту населення, ЖКГ, інфраструктури та містобудування Березнівської міської ради: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00 год. та на сайті «Березнівська міська рада»

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Ткачук Ірина Андріївна. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 11 червня 2021 року за адресою: м. Березне, вул. Київська, 6, тел. (03653) 5-50-18, адмін. приміщення міської ради.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання містобудівної документації – детального плану території будуть проводитися 15 червня 2021 року о 10.00 год в малому залі за адресою: м. Березне, вул. Київська, 6 адмін. приміщення Березнівської міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора