Проект детального плану території земельної ділянки для продажу прав на неї на земельних торгах (для будівництва підприємства торгівлі)

- Пояснювальна записка

- Графічна частина. Аркуш 1 -  загальні дані.

- Графічна частина. Аркуш 2 -  схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту, М 1 :5000.

- Графічна частина. Аркуш 3 - План існуючого використання території суміщений зі  схемою існуючих планувальних обмежень, М 1: 2000.

- Графічна частина. Аркуш 4 - Проектний план суміщений зі схемою прогнозованих планувальних обмежень та планом червоних ліній, М 1: 2000.

- Графічна частина. Аркуш 5 - Схема організації руху транспорту і пішоходів,  М 1:2000.

- Графічна частина. Аркуш 6 - Схема інженерної підготовки території та вертикального планування,  М 1:2000.

- Графічна частина. Аркуш 7 - Схема інженерних мереж та споруд,  М 1:2000.

- Додатки.