Березнівська міська рада
Березнівський район, Рівненська область

Привітання

Карпати" привітали українців з Днем незалежності - FootBoom

 

 

Дорогі  березнівчани!

 

 

Щиро вітаю вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Ці знаменні дні  демократії й громадської злагоди нашого народу стали поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої Української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.  Нехай не міліє джерело нашої віри,

надії і любові до рідної землі.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

 

 

 

 

Міський  голова                                                                     Р.Пилипчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі березнівчани!

 

У день величного християнського свята Трійці прийміть найщиріші вітання  з нагоди 

575 річниці міста Березне.

За більш як півтисячолітню історію жителям судилося пройти через багато випробувань, пережити багато лихоліть. Та воно щоразу відроджувалося, міцніло, росло і ставало все кращим.

І нині Березне - найрідніше місто для тисяч його працьовитих мешканців. Тут особлива атмосфера затишку та спокою, мальовничі краєвиди, ошатні будинки, затишні вулиці та сквери. А його майбутнє залежить від кожного з нас, від наших бажань і зусиль, прагнення зробити його ще кращим.

У цей важкий для нас всіх час, коли майже все людство світу бореться з важкою хворобою, коли захисники нашої держави гинуть на війні з російським агресором, нехай це свято ще раз нагадає усім, що ми - єдині, нехай гуртує нас навколо однієї мети – жити і працювати, боротися і перемагати.

Від усього серця щиро зичу, щоб лихо оминало вас, щоб ми здолали всі негаразди, щоб мир, здоров'я та достаток панували у кожній родині. А наше рідне місто хай і надалі процвітає та радує нас своїми успіхами і здобутками!

 

 

 

                      З повагою             

                      Міський голова                                                                                             Р.Пилипчук