Березнівська міська рада
Березнівський район, Рівненська область

Привітання

 

Шановні березнівчани!


 

          19 січня ми відзначаємо свято Богоявлення (Водохреща або Йордан), яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

         Нехай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ!

           У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром, вірою в завтрашній день та прагненням бути гідними людьми, українцями, християнами.


 

З Хрещенням Господнім вас!

 

 

 

                                 Міський голова                                                                                                                   Р.Пилипчук

 

 

 

 

 

 

Шановні березнівчани!

Від щирого серця вітаю вас з Різдвом Христовим!

Різдво – це день, коли у світ з любов’ю увійшов Ісус Христос.

Це день всепрощення, світлих почуттів, день, коли торжествує любов.

У це світле свято бажаю миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння,

достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях,

побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ!

Нехай виправдовуються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

 

З Різдвом Христовим!

 

 

Міський голова                                                                                             Р.Пилипчук

 

 

 

 

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

 

 

   Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

   Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

  Щиро вдячний вам шановні вчителі за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжуютъ успiхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а вaшi серця зiгрiває людсъка довiра та любов.

  Дорогі освітяни успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

 

 

                     Міський голова                                                                           Р. Пилипчук

 

 

 

 

Сердечно вітаю всіх працівників дошкільних закладів з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля!

 

   Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління,у цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується її особистість.

   Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято в останню неділю вересня.

   Професія вихователя і працівника дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, великого терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в дитині з самого дитинства, служить їй опорою і основою в подальшому житті.

    Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Вихователь має бути справжнім професіоналом та особистістю, аби сіяти в дитячих душах золоті зернята, які проростають добром, щедрістю, безкорисливістю, вмінням бути потрібним іншим. 

    І саме вам, шановні працівники дошкільних установ, спільно з батьками та близькими наших дітей, належить відповідальна місія – виховати справжніх здорових патріотів нашої України.

    Бажаю вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні ідеї та творчі дії, а все задумане – здійснюється! Родинного вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!

    Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою. Світлої та щасливої долі, добра та Божого благословення у вашій невтомній праці.


 

Міський голова                                                                           Р. Пилипчук


 

 

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

 

   Березнівщина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту в нашому місті, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

   Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність Вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави нашого міста.

   Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів у змаганнях, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

   З нагоди свята бажаю усім міцного здоров'я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаю кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.

 

                            Міський голова                                                       Р.Пилипчук

 

 

Шановні співвітчизники!

   Відсьогодні, 29 серпня і щороку українське суспільство вшановуватиме День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

   Символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами став сонях. Саме тоді, коли тривали бої, на полях цвіли соняхи. І останнє, що бачили на цьому світі наші мужні й сміливі захисники, були золотаві голівки, повернуті до сонця, до життя.

   Кожен з нас має пам’ятати, яку ціну покладено за кожен мирний день у нашишх містах, пам’ятати про тих, хто поклав своє життя за наш щоденний спокій, і про тих хто сьогодні його оберігає вздовж лінії розмежування.

   Гідно вшануймо пам'ять наших земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вклонімося їх подвигу та героїзму. Подякуємо їхнім матерям, які виховали справжніх патріотів України. Протягнемо руку допомоги батькам, дружинам і сиротам.

   Нехай там, де відтепер місце спочинку наших захисників, цвітуть соняхи! Нехай більше ніколи не повторяться трагічні події в житті українського народу! Слава героям, України!


 

                           Міський голова                                                                                 Р. Пилипчук

 

 

 

 

 Шановні березнівчани!

 

 Щиро вітаю вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

   Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас.
Тож давайте покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

   Сердечно бажаю вам, дорогі березнівчани, щастя, радості та добра. Нехай над нашою рідною Україною завжди буде мирне небо, нехай наші серця наповнюються гордістю за свою державу, нехай поміж нас панує єдність та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Міський голова                                         Р.Пилипчук