Березнівська міська рада
Березнівський район, Рівненська область

Привітання

 

 

Шановні депутати міської ради,

члени виконавчого комітету,ветерани та працівники

органів місцевого самоврядування!

 

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!

 

 

Це свято - свідчення законодавчого утвердження влади громад,

їх вагомого значення у становленні демократії в Україні.

 

Бажаю наполегливості, мужності і нових здобутків у вашій нелегкій

і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя

та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань.

 


 

               Міський голова                                                    Р.Пилипчук

 

 

 

 

 

 

 

Шановні березнівчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці,

Дня Захисника України і Дня українського козацтва!

 

Пов’язане зображення


 

       Ці свята поєднали державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями. Протягом століть цей день пов'язаний із боротьбою за свободу українського народу, який зі зброєю в руках боронив свою Вітчизну та вважав Пресвяту Богородицю заступницею мужнього війська козацького.

      Ці свята дають можливість ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість на справжніх патріотичних цінностях, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами. І в сьогоднішній нелегкий для нашої держави час, День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

       Сьогодні українство, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляю голову перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняюсь тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановую міцність духу наших славних предків та пишаюсь хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

      Від щирого серця бажаю вам, наші захисники щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай ці свята будуть мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини та до нашої рідної України.


 

З повагою та найкращими побажаннями

 міський голова                                                                                          Р. Пилипчук

 

 

 

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

 

 

   Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

   Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

  Щиро вдячний вам шановні вчителі за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжуютъ успiхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а вaшi серця зiгрiває людсъка довiра та любов.

  Дорогі освітяни успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

 

 

                     Міський голова                                                                           Р. Пилипчук

 

 

 

 

Сердечно вітаю всіх працівників дошкільних закладів з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля!

 

   Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління,у цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується її особистість.

   Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято в останню неділю вересня.

   Професія вихователя і працівника дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, великого терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в дитині з самого дитинства, служить їй опорою і основою в подальшому житті.

    Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Вихователь має бути справжнім професіоналом та особистістю, аби сіяти в дитячих душах золоті зернята, які проростають добром, щедрістю, безкорисливістю, вмінням бути потрібним іншим. 

    І саме вам, шановні працівники дошкільних установ, спільно з батьками та близькими наших дітей, належить відповідальна місія – виховати справжніх здорових патріотів нашої України.

    Бажаю вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні ідеї та творчі дії, а все задумане – здійснюється! Родинного вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!

    Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою. Світлої та щасливої долі, добра та Божого благословення у вашій невтомній праці.


 

Міський голова                                                                           Р. Пилипчук


 

 

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

 

   Березнівщина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту в нашому місті, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

   Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність Вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави нашого міста.

   Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів у змаганнях, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

   З нагоди свята бажаю усім міцного здоров'я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаю кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.

 

                            Міський голова                                                       Р.Пилипчук

 

 

Шановні співвітчизники!

   Відсьогодні, 29 серпня і щороку українське суспільство вшановуватиме День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

   Символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами став сонях. Саме тоді, коли тривали бої, на полях цвіли соняхи. І останнє, що бачили на цьому світі наші мужні й сміливі захисники, були золотаві голівки, повернуті до сонця, до життя.

   Кожен з нас має пам’ятати, яку ціну покладено за кожен мирний день у нашишх містах, пам’ятати про тих, хто поклав своє життя за наш щоденний спокій, і про тих хто сьогодні його оберігає вздовж лінії розмежування.

   Гідно вшануймо пам'ять наших земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вклонімося їх подвигу та героїзму. Подякуємо їхнім матерям, які виховали справжніх патріотів України. Протягнемо руку допомоги батькам, дружинам і сиротам.

   Нехай там, де відтепер місце спочинку наших захисників, цвітуть соняхи! Нехай більше ніколи не повторяться трагічні події в житті українського народу! Слава героям, України!


 

                           Міський голова                                                                                 Р. Пилипчук

 

 

 

 

 Шановні березнівчани!

 

 Щиро вітаю вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

   Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас.
Тож давайте покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

   Сердечно бажаю вам, дорогі березнівчани, щастя, радості та добра. Нехай над нашою рідною Україною завжди буде мирне небо, нехай наші серця наповнюються гордістю за свою державу, нехай поміж нас панує єдність та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Міський голова                                         Р.Пилипчук