2017 рік

21 сесія 7 скликання 2017 року

РІШЕННЯ №277 “Про депутатські запити”

РІШЕННЯ №276 “Про стан виплати надбавки за престижність праці педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів міста”

РІШЕННЯ №275 “Про розгляд заяв громадян”

РІШЕННЯ №274 “Про внесення змін в рішення міської ради”

РІШЕННЯ №273 “Про включення земельних ділянок несільськогосподарського призначення в перелік земель, що підлягають продажу”

РІШЕННЯ №272 “Про розробку проекту детального планування території”

РІШЕННЯ №271 “Про затвердження технічної документації із землеустрою”

РІШЕННЯ №270 “Про передачу земельних ділянок у власність”

РІШЕННЯ №269 “Про надання дозволів на виготовлення землевпорядної документації”

РІШЕННЯ №268 “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад” 7 пункт: контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Пилипчука Р.П. та постійну комісію міської ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку

РІШЕННЯ №268 “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад” 6 пункт: Робочій групі з вивчення пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад: - до 01.09.2017 року провести громадське обговорення

РІШЕННЯ №268 “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад” 5 пункт: Секретарю міської ради Дорощуку І.І. опублікувати дане рішення в районній газеті “Надслучанський вісник” та надіслати сільським радам про відміну рішення №652 від 09.07.2015 року

РІШЕННЯ №268 “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад” 4 пункт: Фізичним та юридичним особам подавати свої пропозиції у письмовій формі за адресою вул. Київська,5, м. Березне, з позначкою “Робочій групі”

РІШЕННЯ №268 “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад” 3 пункт: створити робочу групу з вивчення пропозицій, що стосуються ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

РІШЕННЯ №268 “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад” 2 пункт: Провести громадське обговорення щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади міста Березне та територіальних громад …… з визначенням адміністративного центру об’єднаної територіальної громади у місті Березне

РІШЕННЯ №268 “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад” 1 пункт: Рішення міської ради від 09.07.2015 року №652 “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад” вважати таким, що втратило чинність.

РІШЕННЯ №267 “Про поновлення складу постійно діючої міжвідомчої комісії при виконкомі Березнівської міської ради з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення”

РІШЕННЯ №265 “Про стан харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста Березне”

РІШЕННЯ №264 “Про виконання статутних завдань КП “Березнекомуненергія”

РІШЕННЯ №263 “Про звіт постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища”