Підтримка ЗСУ

Інформація щодо фінансового забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, сприяння мобілізаційній та оборонній роботі за 2023 рік

Інформація щодо фінансового забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, сприяння мобілізаційній та оборонній роботі за 2022 рік (станом на 12.12.2022)

Інформація щодо фінансового забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, сприяння мобілізаційній та оборонній роботі за 2022 рік (станом на 01.11.2022)

Інформація щодо фінансового забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, сприяння мобілізаційній та оборонній роботі за 2022 рік (станом на 26.07.2022)

Березнівська міська рада додатково виділила 230 тис. грн для забезпечення оборони України

Інформація щодо фінансового забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, сприяння мобілізаційній та оборонній роботі за 2022 рік  (станом на 13.07.2022)

Інформація щодо фінансового забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, сприяння мобілізаційній та оборонній роботі за 2022 рік (станом на 17.06.2022)

Інформація щодо фінансового забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, сприяння мобілізаційній та оборонній роботі за 2022 рік (станом на 10.06.2022)

ДОПОМОГА БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ТА ІНШИМ СКЛАДОВИМ СИЛ ОБОРОНИ УКРАЇНИ станом на 10.05.2022