Березнівська міська рада
Березнівський район, Рівненська область

Депутати міської ради

Белінський Віталій Петрович,

обраний від Березнівської районної в Рівненській області організації

ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».


Гов’ядовський Юрій Леонідович,

обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».


Гурин Валентина Миколаївна,

обрана від Березнівської районної організації

Української Народної Партії.


Дорощук Ігор Іванович,

обраний від Березнівської районної організації

Політичної партії «Всеукраїнське об»єднання «Свобода» в Рівненській області.


Драчук Ігор Степанович,

обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».


Жигадло Алла Василівна,

обрана від Березнівської районної організації політичної партії

“Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».


Жильчук Віктор Іванович,

обраний від Березнівської районної організації Політичної партії

"Європейська партія України".


Зейдюк Андрій Сидорович,

обраний від Березнівської районної в Рівненській області організації ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».


Клімова Олена Василівна,

обрана від Березнівської районної місцевої парторганізації

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОГРЕС».


Коновал Світлана Тарасівна,

обрана від Березнівської районної організації Політичної партії

"Європейська партія України".


Котик Ігор Ростиславович,

обраний від Березнівської районної організації

Народної Партії.


Курильчик Анатолій Дмитрович,

обраний від Березнівської районної організації Радикальної Партії

Олега Ляшка в Рівненській області.


Миронець Тетяна Володимирівна,

обрана від Березнівської районної в Рівненській області організації ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».


Наумчук Наталія Василівна,

обрана від Березнівської районної в Рівненській області організації ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».


Омельчук Марина Миколаївна,

обрана від Березнівської районної організації Політичної партії

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода» в Рівненській області.


Осійчук Андрій Миколайович,

обраний від Березнівської районної в Рівненській області організації ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».


Перев'язко Микола Євгенович,

обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».


Попач Катерина Назарівна,

обрана від Березнівської районної організації

Української Народної Партії.


Семенчук Алла Ростиславівна,

обрана від Березнівської районної організації Радикальної Партії

Олега Ляшка в Рівненській області


Торчинський Андрій Анатолійович,

обраний від Березнівської районної організації політичної партії

“Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».


Трохлюк Петро Миколайович,

обраний від Березнівської районної організації Політичної партії

"Європейська партія України".


Хоменчук Олексій Володимирович,

обраний від Березнівської районної організації Радикальної Партії

Олега Ляшка в Рівненській області.


Чуб Вадим Володимирович,

обраний від Березнівської районної організації політичної партії

“Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».


Штемпель Наталія Олександрівна,

обрана від Березнівської районної організації політичної партії

“Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».


Юсенко Анатолій Олександрович,

обраний від Березнівської районної місцевої парторганізації

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОГРЕС».


Люшин Олександр Васильович,

обраний від Березнівської районної організації Політичної партії

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода» в Рівненській області