Березнівська міська рада
Березнівський район, Рівненська область

Оголошення

ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

 

        З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

 

            10  січня 2020р. з 09:00 до 17:00  буде відсутня електроенергія в м. Березне частково: вул. Садова, Л.Українки, пров. Л.Українки.

 

Перепрошуємо за тимчасові незручності і нагадуємо, що таким чином ми дбаємо про безпеку населення.

        

 

ПрАТ "Рівнеобленерго"

тел. 69-42-98

 

 

 

 

 

До уваги землевласників: завершіть процедуру оформлення права власності на земельні ділянки

   У 2020 році очікується відкриття ринку землі. Тож особливо актуальним зараз стало питання оформлення права власності на землю. Частиною цієї процедури є присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Без нього на сьогодні власник земельної ділянки не зможе продавати, дарувати, здавати в оренду, брати кредит під її заставу, тощо.

   За період незалежності нашої держави та у зв’язку набуттям чинності Земельного кодексу України, громадяни мали змогу приватизувати земельні ділянки та відповідно до цього  видавалися акти на землю трьох зразків.

   Якщо ви маєте державний акт виданий з 2003-го року (зеленого кольору) чи з 2009-го року (синього кольору), то ви можете побачити на ньому зазначений кадастровий номер, а також перевірити наявність інформації на публічній кадастровій карті. Особливо актуальною перевірка є для власників державних актів зеленого кольору, адже у ті роки з ряду причин до бази Державного земельного кадастру могла бути внесена не вся інформація.

   Ті ж, хто отримав державний акт з 1993-го по 2003 рік (червоного кольору) має подбати про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.  Адже ці акти не внесені в автоматизовану систему ведення Державного земельного кадастру, запроваджену у 2002-му році. Земельним ділянкам не присвоювались кадастрові номера.

  Так, Законом України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визнаються  всі права на земельні ділянки, які були зареєстровані до 01 січня 2013. Однак у власників земельних ділянок можуть виникнути непоодинокі проблеми у разі, якщо така ділянка не має кадастрового номера. Згідно із Законом України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

   Отжетакі ділянки можна використовувати відповідно до їх цільового призначення, але  здійснювати цивільно-правові угоди неможливо, поки не буде присвоєний кадастровий номер.

Таким чином, для внесення даних про зазначені земельні ділянки до Державного земельного кадастру (проведення державної реєстрації земельної ділянки) їх власникам необхідно звернутися до землевпорядної організації та замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на кожну земельну ділянку.

 

За інформацією Відділу у Березнівському районі

Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області

 

 

 

 До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-

комунальних послуг!

Звергаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату  житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться  АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг  за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв'язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У  разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті  послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує падавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне  повідомлення від банку про  проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в  Україні вперше, через неточності із даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Для постраждалих   1 категорії від ЧАЕС про заміну посвідчень, у зв’язку із затвердженням нових зразків, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».При собі мати наступні документи:

  • Довідку про період проживання.
  • Копію довідки облспецМСЕКу.
  • Копію експертного висновку (заключення) на предмет встановлення причинного зв’язку захворювань, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
  • Копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 серії А та вкладки до нього.
  • Копію сторінок паспорта.
  • Фотокартку 3х4

З повагою, виконавчий комітет Березнівської міської ради.

 

ОГОЛОШЕННЯ

З вересня цього року в Березнівському районі розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями району, поза територіями населених пунктів та водойм. Коли жителі району побачать літаки АН-2, який розкидає приманки просимо не хвилюватися.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Сама приманка має такий вигляд:

 

Прохання до жителів району: при виявленні приманок – не брати їх руками і не переносити з місця на місце, тим більше додому. Особливе прохання  застерегти своїх дітей щоб при знайденні приманок з вакциною не грались нею, а тим більше не пробували її розламати.

Дані заходи проводяться з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2019 рік, затверджених рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 28.12.2019 за № 3 задля створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними  розповсюджувачами збудника сказу.

 

З повагою, виконавчий комітет Березнівської міської ради.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

    З метою забезпечення санітарного стану та благоустрою в місті, рішенням виконавчого комітету міської ради №97 від 29.08.2019 року закріплено території за підприємствами, установами та організаціями міста, ФОП, фізичними особами для належного їх утримання.

  З даним рішенням виконавчого комітету міської ради можна ознайомитися на сайті міської ради http://berezne.miskrada.org.ua/, телефон для довідок 5-50-18.