Березнівська міська рада
Березнівський район, Рівненська область

Оголошення

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

 

   Березнівщина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту в нашому місті, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

   Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність Вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави нашого міста.

   Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів у змаганнях, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

   З нагоди свята бажаю усім міцного здоров'я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаю кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.

 

                            Міський голова                                                       Р.Пилипчук

ОГОЛОШЕННЯ

Для постраждалих   1 категорії від ЧАЕС про заміну посвідчень, у зв’язку із затвердженням нових зразків, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».При собі мати наступні документи:

  • Довідку про період проживання.
  • Копію довідки облспецМСЕКу.
  • Копію експертного висновку (заключення) на предмет встановлення причинного зв’язку захворювань, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
  • Копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 серії А та вкладки до нього.
  • Копію сторінок паспорта.
  • Фотокартку 3х4

З повагою, виконавчий комітет Березніваської міської ради.

 

ОГОЛОШЕННЯ

З вересня цього року в Березнівському районі розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями району, поза територіями населених пунктів та водойм. Коли жителі району побачать літаки АН-2, який розкидає приманки просимо не хвилюватися.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Сама приманка має такий вигляд:

 

Прохання до жителів району: при виявленні приманок – не брати їх руками і не переносити з місця на місце, тим більше додому. Особливе прохання  застерегти своїх дітей щоб при знайденні приманок з вакциною не грались нею, а тим більше не пробували її розламати.

Дані заходи проводяться з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2019 рік, затверджених рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 28.12.2019 за № 3 задля створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними  розповсюджувачами збудника сказу.

З повагою, виконавчий комітет Березнівської міської ради.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

    З метою забезпечення санітарного стану та благоустрою в місті, рішенням виконавчого комітету міської ради №97 від 29.08.2019 року закріплено території за підприємствами, установами та організаціями міста, ФОП, фізичними особами для належного їх утримання.

  З даним рішенням виконавчого комітету міської ради можна ознайомитися на сайті міської ради http://berezne.miskrada.org.ua/, телефон для довідок 5-50-18.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ 

До відома споживачів природного газу.

Рівненське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт на магістральному газопроводі буде зупинена ГРС “Березно” та припинено подачу газу споживачам: 10 вересня 2019 року з 10 00 год. до 1700 год.

     Прохання до споживачів природного газу – перекрити крани перед газовими приладами та дотримуватися правил безпеки при відновлені газопостачання.

З повагою, виконавчий комітет Березнівської міської ради.

 

Шановні співвітчизники!

   Відсьогодні, 29 серпня і щороку українське суспільство вшановуватиме День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

   Символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами став сонях. Саме тоді, коли тривали бої, на полях цвіли соняхи. І останнє, що бачили на цьому світі наші мужні й сміливі захисники, були золотаві голівки, повернуті до сонця, до життя.

   Кожен з нас має пам’ятати, яку ціну покладено за кожен мирний день у нашишх містах, пам’ятати про тих, хто поклав своє життя за наш щоденний спокій, і про тих хто сьогодні його оберігає вздовж лінії розмежування.

   Гідно вшануймо пам'ять наших земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вклонімося їх подвигу та героїзму. Подякуємо їхнім матерям, які виховали справжніх патріотів України. Протягнемо руку допомоги батькам, дружинам і сиротам.

   Нехай там, де відтепер місце спочинку наших захисників, цвітуть соняхи! Нехай більше ніколи не повторяться трагічні події в житті українського народу! Слава героям, України!


 

                                                         Міський голова                                    Р. Пилипчук

 

 

 Шановні березнівчани!

 

 Щиро вітаю вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

   Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас.
Тож давайте покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

   Сердечно бажаю вам, дорогі березнівчани, щастя, радості та добра. Нехай над нашою рідною Україною завжди буде мирне небо, нехай наші серця наповнюються гордістю за свою державу, нехай поміж нас панує єдність та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Міський голова                                         Р.Пилипчук