Березнівська міська рада
Березнівський район, Рівненська область

Оголошення

 

ДЕПУТАТАМ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

31 березня 2020 року о 10.00 год. в залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська,5) відбудеться 48 сесія міської ради 7 скликання.

 

На розгляд ради виносяться такі питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Березне на 2020 рік.

3. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху в місті Березне на 2020 рік.

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення міста Березне на 2020 рік.

5. Про розгляд рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради №21 від 27 лютого 2020 року.

6. Про виконання статутних завдань КП “Березневодоканал”.

7. Про спільну роботу дільничних інспекторів поліції та ДНД по охороні громадського порядку в місті в 2018 році.

8. Про стан харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста Березне.

9. Про звернення депутатів Березнівської міської ради до Управління патрульної поліції в Рівненській області.

10. Про звернення депутатів Березнівської міської ради до Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства та голови Рівненської обласної державної адміністрації.

11. Про звернення депутатів Березнівської міської ради до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України.

12. Про депутатські запити.

13. Про призначення уповноваженої особи та затвердження Положення про уповноважену особу.

14. Про надання дозволів на виготовлення землевпорядної документації.

15. Про передачу земельних ділянок у власність.

16. Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, право на яку виставляється на земельні торги окремими лотами та надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду строком на 5 років.

17. Про розробку проектів детальних планів території.

18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу права на земельних торгах (аукціоні).

20. Про внесення змін в рішення ради.

21. Про передачу земельних ділянок в оренду.

22. Про розгляд заяв громадян.

23. Різне.

 

Одночасно повідомляємо про дату та час засідання постійних комісій міської ради

в залі засідань міської ради:

 

24.03.2020 року о 10.00 год. – комісія з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики;

 

24.03.2020 року о 14.00 год. – комісія з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища;

 

25.03.2020 року о 10.00 год. – комісія з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, будівництва та управління комунальною власністю міста;

 

25.03.2020 року о 10.00 год.комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації.

 

 

Міський голова                                                                 Р.Пилипчук

 

 

 

 

 

Березнівський районний  сектор філії Державної установи «Центр пробації» у  Рівненській області інформує     

 

    В умовах загальнодержавного карантину з метою запобігання поширення епідемії коронавірусної інфекції, Березнівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області переходить на особливий режим роботи. При цьому більшість питань (окрім виконання визначених судом обов’язків) можна вирішити дистанційно – за допомогою телефонного зв’язку чи через Інтернет.

З 18 березня 2020 року:

- скасовуються групові заходи;

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет)», - йдеться в інформації.

Та такий «онлайн» режим не звільняє від виконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду.

 

Довідково: Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

 

 

 

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ  ІНФОРМУЄ

 

Рекомендації щодо проведення санітарно-протиепідемічних заходів

на період карантину в контексті спалаху нового вірусу (2019 –nCoV)

у багатоквартирних житлових будинках

 

Керівникам ОСББ та ЖЕКів:

1.Забезпечити контроль за своєчасним вивезенням твердих побутових відходів із контейнерів.

2. На період карантину заборонити використання сміттєпроводів у житлових будинках.

3. Забезпечити своєчасне прибирання прилеглої до будинку території.

4. Забезпечити щоденне прибирання під’їздів (протирання ручок вхідних дверей, перил, кнопок ліфтів та домофонів, вологе прибирання ліфтів) із застосуванням деззасобів.

5. Проводити провітрювання у під’їздах.

6. Вивісити інформаційні листи щодо правил користування ліфтами у період карантину (не більше двох осіб у кабіні).

7. Прибиральників під’їздів та прибудинкової території забезпечити в достатній кількості інвентарем та засобами індивідуального захисту (рукавиці, маски та антисептиками для рук).

8. Не допускати до роботи персонал із ознаками гострих респіраторних захворювань.

9. Мийні та дезінфекційні засоби повинні мати документи, які підтверджують їх якість, безпечність і походження. Примірний перелік дезінфекційних засобів додається.

 

Рекомендації щодо проведення санітарно-протиепідемічних заходів

на період карантину в контексті спалаху нового вірусу (2019 –nCoV)

на промислових підприємствах

 

1. На кожному промисловому підприємстві повинні бути облаштовані куточки особистої гігієни: рукомийники під’єднані до системи централізованого водопостачання та водовідведення; рідке мило, антисептик для рук, електрорушники, одноразові паперові серветки. Біля рукомийників має бути інструкція з вимогами до правильного миття рук (додається).

3. Через кожні дві години слід проводити технологічну перерву тривалістю 10-15 хвилин для проведення вологого прибирання та провітрювання.

4. На період карантину вологе прибирання приміщень повинно здійснюватись кожні дві години із застосуванням мийних та дезінфекційних засобів. Для прибирання необхідно мати достатню кількість посуду та інвентарю, який має бути промаркований і застосовуватись за призначенням. Обов’язково кожні дві години необхідно протирати ручки дверей, кожне робоче місце працівника та технологічне обладнання, з яким працівник контактує розчином із застосуванням дезінфекційних засобів та проводити провітрювання.

5.Миття рук персоналом має здійснюватись: після відвідування санвузла, перед прийомом їжі та з періодичністю 1 раз на годину.

6. Керівник закладу повинен забезпечити наявність необхідних медичних засобів (аптечка укомплектована термометром, жарознижуючими (бажано парацетамол), знеболюючими препаратами,  змінними одноразовими медичними масками, латексними  рукавичками).

8. Запровадити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

9. На період обіду не допускати скупчення персоналу у одному приміщенні ( прийом їжі проводити не більше 5 особам).

10. Забезпечити дотримання дистанції між працівниками при виконанні технологічних процесів, на відстань як мінімум 1 метр або встановити захисні екрани для захисту працівників.

11. Облаштувати у виробничому приміщенні місце для встановлення антисептика для рук із дозаторами для персоналу.

12. На період карантину заборонити допуск на підприємства сторонніх осіб.

13. Мийні та дезінфекційні засоби повинні мати документи, які підтверджують їх якість, безпечність і походження та використовуватись відповідно до інструкцій щодо їх застосування.

Рекомендований перелік дезінфекційних засобів додається.

 

Рекомендації щодо проведення санітарно-протиепідемічних заходів

на період карантину в контексті спалаху нового вірусу (2019 –nCoV)

у громадському транспорті

 

1. На період карантину громадським транспортом допускається перевозити у маршрутних таксі – 10 осіб, у тролейбусах – 20 осіб.

2. Персонал (водій та кондуктор) повинні бути забезпечені достатньою кількістю масок та латексних рукавичок для своєчасної їх заміни, антисептиком для рук.

3. У салони транспортних засобів слід допускати пасажирів при обов’язковій наявності маски.

4. У салоні громадського транспорту пасажирам забезпечувати дотримання дистанції при розсаджуванні, на відстань мінімум 1 метр.

5. Забезпечити щоденну дезінфекцію транспортних засобів у місцях відведених для їх миття, з обов’язковою обробкою поручнів, ручок та підлоги.

6. Запровадити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

7. У кожному транспортному засобі аптечка повинна бути доукомплектована термометром, жарознижуючими (бажано парацетамол), знеболюючими препаратами,  змінними одноразовими медичними масками, латексними  рукавичками).

8. у Депо транспортних засобів мають бути облаштовані куточки особистої гігієни: рукомийники під’єднані до системи централізованого водопостачання та водовідведення; рідке мило, антисептик для рук, електрорушники, одноразові паперові серветки. Біля рукомийників має бути інструкція з вимогами до правильного миття рук (додається).

9. На кінцевих зупинках кондукторам проводити протирання перил, поручнів у транспорті розчином із дезінфекційного засобу та проводити ретельне провітрювання.

10. Мийні та дезінфекційні засоби повинні мати документи, які підтверджують їх якість, безпечність і походження та використовуватись відповідно до інструкцій щодо їх застосування.

Рекомендований перелік дезінфекційних засобів додається.

 

Рекомендації щодо проведення санітарно-протиепідемічних заходів

на період карантину в контексті спалаху нового вірусу (2019 –nCoV)

у закладах продовольчої торгівлі

 

1. На період карантину у закладі торгівлі слід не допускати реалізацію продукції швидкого харчування (хот-дог, гамбургер, піца тощо), кулінарних виробів, реалізації кави і чаю на розлив, харчових продуктів без упаковки виробника, що не підлягають термічній обробці. (Рішення про тимчасове призупинення виробництва та/або обігу харчових продуктів від 20.03.2020 №8, видане Головним державним інспектором Рівненської області).

2. На кожному об’єкті торгівлі мають бути облаштовані куточки особистої гігієни: рукомийники під’єднані до системи централізованого водопостачання та водовідведення; рідке мило, антисептик для рук, одноразові паперові серветки. Біля рукомийників має бути інструкція з вимогами до правильного миття рук (додається).

3. Через кожні дві години слід проводити технологічну перерву тривалістю 10-15 хвилин для проведення вологого прибирання та провітрювання.

4.На період карантину вологе прибирання приміщень повинно здійснюватись кожні дві години із застосуванням мийних та дезінфекційних засобів. Для прибирання необхідно мати достатню кількість посуду та інвентарю, який має бути промаркований і застосовуватись за призначенням. Обов’язково кожні дві години необхідно протирати ручки дверей, та робоче місце продавця, ваги, прилавки, вітрини, касові апарати розчином із дезінфекційних засобів та проводити провітрювання.

5.Миття рук персоналом закладу торгівлі має здійснюватись: після приймання товару, викладки його на полиці, прибирання, відвідування санвузла та з періодичністю 1 раз на годину.

6. Власник чи адміністратор закладу торгівлі повинні забезпечити контроль за чисельністю покупців у магазині (не більше 5 чоловік у невеликих магазинах, 10 – у мінімаркетах) та допуском у торгові приміщення покупців тільки в масках.

7. Керівник закладу повинен забезпечити наявність необхідних медичних засобів (аптечка укомплектована термометром, жарознижуючими (бажано парацетамол), знеболюючими препаратами,  змінними одноразовими медичними масками, латексними  рукавичками).

8. Запровадити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

9. Забезпечити дотримання дистанції працівниками, які мають найбільший контакт із відвідувачами, на відстань як мінімум 1 метр, встановити захисні екрани для захисту працівників.

10. Забезпечити дотримання дистанції між покупцями  при проведенні розрахункових операцій на відстань як мінімум 1 метр.

11. Забезпечити роботу продавця в медичній масці та рукавичках.

12. Облаштувати у торговому залі місце для встановлення антисептика для рук із дозаторами для відвідувачів.

13. Мийні та дезінфекційні засоби повинні мати документи, які підтверджують їх якість, безпечність і походження та використовуватись відповідно до інструкцій щодо їх застосування.

Рекомендований перелік дезінфекційних засобів додається.

 

 

Рекомендований перелік дезінфікуючих засобів

(використання відповідно до інструкцій щодо застосування)

 

 1. Бланідас Актив.

 2. Бланідас 300.

 3. Лізоформін.

 4. Медикарін.

 5. Хлорантоїн.

 6. Гуасепт.

Для дезінфекції рук:

 1. Дезасепт.

 2. Люмакс профі.

 3. Стериліум.

Для швидкої дезінфекції:

 

10.Дезспрей.

11.Аніосспрей квік.

12.Бацилол АФ.

 

Для дезінфекції приміщень:

 

13.Дезхлор таблетки.

14. Люмакс-хлор.

15.Жавілар.

 

Для дезінфекції поверхні, інструментів:

 

16.Chlorhexidin Sept.

17.Амілокс плюс.

18. Еміталь гарант плюс.

19.Дезанідін.

20.Дезаль.

21.Дезамін.

22. Корзолекс екстра.

 

К А Р А Н Т И Н!!!

 

ДО  УВАГИ   ГРОМАДЯН!!!

 

        У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні, на підставі розпорядження в.о. міського голови № 19 від 17.03.2020 «Про заходи щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19":

 

з 17.03.2020  по 24.04.2020

тимчасово обмежується прийом громадян в

приміщенні Березнівської міської ради!!!

 

 

       Водночас повідомляємо про можливість вирішення більшість питань без особистих візитів, можна скориставшись онлайн ресурсами: bermrada@gmail.com    та телефоном 5-50-18, моб.тел. 0674948112.

 

       Нагадуємо, що для своєї безпеки, обмежуйте контакти та уникайте громадських місць!!!

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

        УВАГА! На виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із змінами) та відповідно до протоколу оперативного засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березнівського району,  розпорядження міського голови №19 від 17.03.2020 року “Про заходи щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19” виконавчий комітет Березнівської  міської ради, повідомляє:

     про перенесення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, для продажу прав  на земельних торгах (для будівництва підприємства торгівлі) по вул. Андріївська, 66ж в місті Березне, Рівненської області, який розроблений ФОП Піліпака Н.В. Заходи перенесено у зв'язку із введенням карантину у м. Березне.

       Дата і час проведення  будуть оголошені додатково.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

міського голови

 

від 17 березня 2020 року №19

 

 

Про заходи щодо попередження розповсюдження

гострої респіраторної хвороби, спричиненої

коронавірусом COVID-19

 

 

     Відповідно до протоколу №6 оперативного засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березнівського району Березнівської райдержадміністрації від 16.03.2020 року:

 

1.Заборонити з 17.03.2020 по 03.04.2020 року роботу всіх розважальних та торговельних закладів, точок продажу іноземних товарів, закладів громадського харчування, басейнів, лазень, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, бібліотек, закладів побутового обслуговування населення (за виключенням аптек, продуктових магазинів та супермаркетів, АЗС).

 

2. Заборонити з 17.03.2020 по 03.04.2020 року роботу всіх ринків на території міської ради.

 

3. Скасувати проведення нарадчих заходів, обговорень, слухань, комісій, по можливості проводити їх у телефонному або відео- режимах. За можливістю скасувати особистий прийом громадян.

 

 

 

                В.о.міського голови                                                                        В.Тарасюк

 

 

 

Повідомлення

 

           Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до проектів нормативно-правових актів у 2020 році не передбачена фізичним особам дотація за утримання молодняка великої рогатої худоби, а передбачено пасічникам дотація за наявні бджолосім'ї.

 

 

 

      

      Виконавчий комітет Березнівської міської ради повідомляє, що з 27 лютого 2020 по 27 березня  2020 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, для продажу прав  на земельних торгах (для будівництва підприємства торгівлі) по вул. Андріївська, 66ж в місті Березне, Рівненської області, який розроблений ФОП Піліпака Н.В.

    Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Березнівської міської ради. Підставою для розроблення детального плану території - рішення Березнівської міської ради №603 від 20 листопада  2019 року.

      Ознайомитись з документацією та подати пропозиції (зауваження) можна в робочий час до 27.03.2020 року за адресою: м. Березне, вул. Київська, 5 кабінет №4, тел. 5-50-18, а також на сайті Березнівської міської ради у розділі містобудівна документація.

31 березня 2020 року відбудеться громадське обговорення (презентація) даного детального плану території. Місце проведення: другий поверх (зала засідань) Березнівської міської ради по вул. Київська, 5.

      Початок о 10.00 год.

 

 

 

 

 

  

Березнівський районний  сектор філії Державної установи «Центр пробації» у  Рівненській області інформує       

 

    Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом  України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

 надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

 організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

 пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації,мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

 допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 особа, щодо якої складається досудова доповідь;

 особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

 особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді  громадських або виправних робіт;

 особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;

 звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 

 можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;

 збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;

 збереження роботи та житла;

 позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;

 справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 зниження злочинності;

 зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

 позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

 дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

 Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

 Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Начальник сектору:   Лейченко Михайло Мефодійович, начальник Березнівського районного сектору філії ДУ "Центр       пробації" у Рівненській області

 

Контактні дані:             поштова адреса: вул.Київська, 9, м.Березне,  Рівненська область, 34600

                                        електронна скринька: rv3_probation@ukr.net

                                        сторінка в Facebook:  https://www.facebook.com/probation.rv/

                                                 

                                        Графік роботи:

                                        понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

                                        п’ятниця: 09:00 – 16:45

                                        обідня перерва: 13:00 – 13:45

                                        вихідний: субота, неділя

 

 

ДОДАТКОВО: ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН В ЯКОСТІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги землевласників: завершіть процедуру оформлення права власності на земельні ділянки

   У 2020 році очікується відкриття ринку землі. Тож особливо актуальним зараз стало питання оформлення права власності на землю. Частиною цієї процедури є присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Без нього на сьогодні власник земельної ділянки не зможе продавати, дарувати, здавати в оренду, брати кредит під її заставу, тощо.

   За період незалежності нашої держави та у зв’язку набуттям чинності Земельного кодексу України, громадяни мали змогу приватизувати земельні ділянки та відповідно до цього  видавалися акти на землю трьох зразків.

   Якщо ви маєте державний акт виданий з 2003-го року (зеленого кольору) чи з 2009-го року (синього кольору), то ви можете побачити на ньому зазначений кадастровий номер, а також перевірити наявність інформації на публічній кадастровій карті. Особливо актуальною перевірка є для власників державних актів зеленого кольору, адже у ті роки з ряду причин до бази Державного земельного кадастру могла бути внесена не вся інформація.

   Ті ж, хто отримав державний акт з 1993-го по 2003 рік (червоного кольору) має подбати про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.  Адже ці акти не внесені в автоматизовану систему ведення Державного земельного кадастру, запроваджену у 2002-му році. Земельним ділянкам не присвоювались кадастрові номера.

  Так, Законом України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визнаються  всі права на земельні ділянки, які були зареєстровані до 01 січня 2013. Однак у власників земельних ділянок можуть виникнути непоодинокі проблеми у разі, якщо така ділянка не має кадастрового номера. Згідно із Законом України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

   Отжетакі ділянки можна використовувати відповідно до їх цільового призначення, але  здійснювати цивільно-правові угоди неможливо, поки не буде присвоєний кадастровий номер.

Таким чином, для внесення даних про зазначені земельні ділянки до Державного земельного кадастру (проведення державної реєстрації земельної ділянки) їх власникам необхідно звернутися до землевпорядної організації та замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на кожну земельну ділянку.

 

За інформацією Відділу у Березнівському районі

Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Для постраждалих   1 категорії від ЧАЕС про заміну посвідчень, у зв’язку із затвердженням нових зразків, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».При собі мати наступні документи:

 • Довідку про період проживання.
 • Копію довідки облспецМСЕКу.
 • Копію експертного висновку (заключення) на предмет встановлення причинного зв’язку захворювань, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
 • Копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 серії А та вкладки до нього.
 • Копію сторінок паспорта.
 • Фотокартку 3х4

З повагою, виконавчий комітет Березнівської міської ради.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

    З метою забезпечення санітарного стану та благоустрою в місті, рішенням виконавчого комітету міської ради №97 від 29.08.2019 року закріплено території за підприємствами, установами та організаціями міста, ФОП, фізичними особами для належного їх утримання.

  З даним рішенням виконавчого комітету міської ради можна ознайомитися на сайті міської ради http://berezne.miskrada.org.ua/, телефон для довідок 5-50-18.